Уповноважена особа з питань корупції » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості

Уповноважена особа з питань корупції

 Запобігання корупції

 

Згідно ст. 1 закону України “Про запобігання корупції”, корупція - використання особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, зазначеній у частині першій статті 3 цього Закону, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей 

 

 

 

            

           ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ,  ПРАЦІВНИКІВ КОЛЕДЖУ ТА ТРЕТІХ ОСІБ!

 

  Якщо Ви стали свідком чи Вам стало відомо про вчинення корупційних правопорушень та інших неправомірних дій у сфері корупції викладачами або співробітниками Київського фахового коледжу прикладних наук, Ви можете відправити повідомлення про це  на електронну пошту antikorupciakcas@gmeil.com. Крім того, Ви можете направити повідомлення на Скриньку довіри, яка знаходиться на першому поверсі Коледжу біля дошки оголошень. Анонімність звернень гарантована.

Також на  вищевказану електронну пошту та на Скриньку довіри Ви можете відправляти інформацію про порушення Закону України «Про запобігання корупції», про недоліки роботи у сфері протидії корупції та  свої пропозиції.

Для більш детального вивчення ситуації і всебічного розгляду Вашого повідомлення, пропонуємо Вам вказати інформацію про себе та свої контактні дані, для того щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією.