Студентський парламент » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості

Студентський парламент

Положення про студентське самоврядування у ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості"

Положення про студентську раду ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості"

Положення про первинну профспілкову організацію студентів ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості"

 

У ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості" студентське самоврядування започатковано доволі давно. З 1994 року основним органом студентського самоврядування стала Студентська рада коледжу, заснована з ініціативи Печерської районної адміністрації. Також у коледжі створені органи самоврядування на відділеннях, в групах та в гуртожитках.

Студентська рада працює виключно за статутом ККЛП. Самоврядування в коледжі прижилося і з кожним роком розвивається та наповнюється новим змістом.

 

Склад Студентської ради 

 

 

 

 Генчев Тарас

голова студентського парламенту, студент групи Мв-18

 

Instagram: tara_sushka64

 

 

«Ніколи не шкодуй про те, що зробив, якщо в цей момент ти був справді щасливий»

 

 

Анастасія Світко

 замісник голови студентського парламенту, студентка групи М-17

 

 

Instagram:nastya.svitko

 

 

«Nopain, nogain»

 

 

Юрлова Любов

секретар студентського парламенту, студентка групи Мв-18

 

Instagram:luba_u.r.15

 

«Думки матеріалізуються»

 

 

Хоптинська Вероніка

 

 

 голова прес-центру, студентка групи Мв-18

 

 

Instagram:nika__banana

 

«Це моя вечірка…»

 

 

 

 

 Світлана Осика

міністр Інклюзії, студентка групи Д-1-18

 

Instagram:_s.v.e.t.i.s.k.a_

 

«Все, що трапляється – до кращого»

 

 

 

 

 Лозонюк Єгор

міністр Культури, студент групи Д-1-18

 

Instagram: grande.e.l

 

«Ваші думки настільки сильні, що всупереч усьому ведуть вас до мети»

  

Діяльність студентського самоврядування має вже конкретні результати. Змінилися взаємовідносини між студентами і викладачами, з’явилася можливість вільного спілкування один з одним. Студенти можуть висловлюватись про роботу своєї групи, коледжу, виражати свою точку зору перед адміністрацією про недоліки в навчально-виховній роботі, брати конкретну участь в управління навчальним закладом, самостійно планувати і організовувати проведення культурно-виховної роботи, брати участь у вирішенні побутових проблем.

Звичайно, головне завдання студентства - вчитися. Тому велика відповідальність покладена на навчальний сектор, який здійснює контроль за навчанням та дисципліною студентів. Ведеться екран успішності. Практикується випуск стінгазет з інформацією про відстаючих студентів, викликаються на засідання Студентської ради двієчники та прогульники. Складаються діаграми відвідування на відділеннях, випускаються стінгазети-"блискавки" з прізвищами прогульників.

 

Як показала практика, у нашому коледжі значний ефект мають заходи, що проходять у вигляді активного співробітництва "викладач-студент".

Засідання ради відбувається не рідше одного разу на місяць. Під час розгляду особливо важливих питань збираються разом з членами ради також старостат та адміністрація коледжу. 

 

Члени Студентської ради мають право бути присутніми на зборах педагогічного колективу, а також мають обов’язково бути присутніми на зібраннях, де вирішується питання про відрахування (поновлення) студентів в коледжі, або поселення (виселення) студентів гуртожитку, мають право дорадчого голосу.

Стали традиційними зустрічі адміністрації з активом коледжу у вигляді прес-конференцій, бесід-дискусій за круглим столом.

 

Студентська рада коледжу тісно співпрацює з соціальною службою для молоді Печерського району. В цій службі  діє кабінет психолога, юриста, де студенти можуть одержати потрібну інформацію, отримати соціальну допомогу. Ми звертаємось по допомогу до депутатів районної та міської ради.

У коледжі шанують ветеранів війни та  праці, які раніше були членами колективу. У нас їх близько 40 чоловік. За кожним ветераном закріплена група. У рамках акції милосердя а також до Дня освіти, Дня Перемоги усіх ветеранів члени активу вітають зі святом, запрошують на святковий концерт. Студенти відвідують хворих ветеранів вдома, надають допомогу, в групах проводяться зустрічі з ними, бесіди, святкові вечори, адже саме таке спілкування дає можливість не втратити моральні і загальнолюдські цінності.