Студентська рада » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості

Студентська рада

Положення про студентське самоврядування у ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості"

Положення про студентську раду ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості"

Положення про первинну профспілкову організацію студентів ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості"

 

У ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості" студентське самоврядування започатковано доволі давно. З 1994 року основним органом студентського самоврядування стала Студентська рада коледжу, заснована з ініціативи Печерської районної адміністрації. Також у коледжі створені органи самоврядування на відділеннях, в групах та в гуртожитках.

Студентська рада працює виключно за статутом ККЛП. Самоврядування в коледжі прижилося і з кожним роком розвивається та наповнюється новим змістом.

 

Склад Студентської ради 

 

Голова Студентської ради


Лещенко Марина Олександрівна


Я компанійська людина, яка знаходить спільну мову з кожним, маю лідерські навички. Голова дружньої компанії студентської ради. Очолюю усі сектори та напрямки. Приймаю дуже активну участь у житті коледжу і намагаюся зробити усе найкраще і можливе що є у моїх силах.

Заступник голови Студентської ради


Мухаметшин Дар’я Рустамівна


Я активна, впевнена в собі, різностороння людина. Навчаюся на економічному факультеті на спеціальності організація виробництва. Я готова йти вперед з головою студентського самоврядування і втілювати всі думки в реальність. 

Томченко Аліна Леонідівна


Очолюю навчальний сектор. Слідкую за виконанням студентами програми навчального процесу, мотивую їх до покращення відвідування, активно співпрацюю з адміністрацією коледжу.

Шиш Катерина Миколаївна


Контролюю якість відвідування занять, вживаю заходи щодо підвищення рівня успішності всіх студентів.

Сніцар Марина Олександрівна


Очолюю нормативно-правововий сектор. Допомагаю вирішити конфліктні ситуації між студентами та викладачами.

Заборовець Вікторія Вікторівна


Очолюю редколегію. Прикрашаю коледж до будь-яких свят.

Кухар Катерина Віталіївна


Очолюю культ-масовий сектор, також являюсь головою дизайнерского факультету. Допомагаю у вирішенні поставлених питань. Доручене мені завдання - організовувати дозвілля студентів.

Грушка Андрій


Я член збірної команди України з волейболу, беру участь в роботі спортивного сектору студентської ради коледжу. Я слабочуючий, тому якщо будуть питання або проблеми, я з радістю допомогу всім студентам коледжу, зокрема тим що мають порушення слуху.

Голішевська Тетяна


Я входжу до складу спортивного сектору студентської ради. Достатньо володію жестовою мовою, тому до мене можуть звертатися усі студенти коледжу без виключеннь, я з задоволенням усім допоможу.

  

Діяльність студентського самоврядування має вже конкретні результати. Змінилися взаємовідносини між студентами і викладачами, з’явилася можливість вільного спілкування один з одним. Студенти можуть висловлюватись про роботу своєї групи, коледжу, виражати свою точку зору перед адміністрацією про недоліки в навчально-виховній роботі, брати конкретну участь в управління навчальним закладом, самостійно планувати і організовувати проведення культурно-виховної роботи, брати участь у вирішенні побутових проблем.

Звичайно, головне завдання студентства - вчитися. Тому велика відповідальність покладена на навчальний сектор, який здійснює контроль за навчанням та дисципліною студентів. Ведеться екран успішності. Практикується випуск стінгазет з інформацією про відстаючих студентів, викликаються на засідання Студентської ради двієчники та прогульники. Складаються діаграми відвідування на відділеннях, випускаються стінгазети-"блискавки" з прізвищами прогульників.

 

Як показала практика, у нашому коледжі значний ефект мають заходи, що проходять у вигляді активного співробітництва "викладач-студент".

Засідання ради відбувається не рідше одного разу на місяць. Під час розгляду особливо важливих питань збираються разом з членами ради також старостат та адміністрація коледжу. 

 

Члени Студентської ради мають право бути присутніми на зборах педагогічного колективу, а також мають обов’язково бути присутніми на зібраннях, де вирішується питання про відрахування (поновлення) студентів в коледжі, або поселення (виселення) студентів гуртожитку, мають право дорадчого голосу.

Стали традиційними зустрічі адміністрації з активом коледжу у вигляді прес-конференцій, бесід-дискусій за круглим столом.

 

Студентська рада коледжу тісно співпрацює з соціальною службою для молоді Печерського району. В цій службі  діє кабінет психолога, юриста, де студенти можуть одержати потрібну інформацію, отримати соціальну допомогу. Ми звертаємось по допомогу до депутатів районної та міської ради.

У коледжі шанують ветеранів війни та  праці, які раніше були членами колективу. У нас їх близько 40 чоловік. За кожним ветераном закріплена група. У рамках акції милосердя а також до Дня освіти, Дня Перемоги усіх ветеранів члени активу вітають зі святом, запрошують на святковий концерт. Студенти відвідують хворих ветеранів вдома, надають допомогу, в групах проводяться зустрічі з ними, бесіди, святкові вечори, адже саме таке спілкування дає можливість не втратити моральні і загальнолюдські цінності.