Студентська рада » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості

Студентська рада

Положення про студентське самоврядування у ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості"

Положення про студентську раду ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості"

Положення про первинну профспілкову організацію студентів ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості"

 

У ДВНЗ "Київський коледж легкої промисловості" студентське самоврядування започатковано доволі давно. З 1994 року основним органом студентського самоврядування стала Студентська рада коледжу, заснована з ініціативи Печерської районної адміністрації. Також у коледжі створені органи самоврядування на відділеннях, в групах та в гуртожитках.

Студентська рада працює виключно за статутом ККЛП. Самоврядування в коледжі прижилося і з кожним роком розвивається та наповнюється новим змістом.

 

Склад Студентської ради 

 

Голова Студентської ради


Дерев'янко Андрій Дмитрович


 

Секретар Студентської ради

 

Голішевська Тетяна

 

Достатньо володію жестовою мовою, тому до мене можуть звертатися усі студенти коледжу без виключеннь, я з задоволенням усім допоможу.

Голова культурно-масового сектору


Мухаметшин Дар’я Рустамівна


Я активна, впевнена в собі, різностороння людина. Навчаюся на економічному факультеті на спеціальності організація виробництва. Я готова йти вперед з головою студентського самоврядування і втілювати всі думки в реальність. 

Голова навчального сектору

 

Томченко Аліна Леонідівна


Очолюю навчальний сектор. Слідкую за виконанням студентами програми навчального процесу, мотивую їх до покращення відвідування, активно співпрацюю з адміністрацією коледжу.

Голова нормативно-правового сектору

 

Сніцар Марина Олександрівна


Очолюю нормативно-правововий сектор. Допомагаю вирішити конфліктні ситуації між студентами та викладачами.

  

Діяльність студентського самоврядування має вже конкретні результати. Змінилися взаємовідносини між студентами і викладачами, з’явилася можливість вільного спілкування один з одним. Студенти можуть висловлюватись про роботу своєї групи, коледжу, виражати свою точку зору перед адміністрацією про недоліки в навчально-виховній роботі, брати конкретну участь в управління навчальним закладом, самостійно планувати і організовувати проведення культурно-виховної роботи, брати участь у вирішенні побутових проблем.

Звичайно, головне завдання студентства - вчитися. Тому велика відповідальність покладена на навчальний сектор, який здійснює контроль за навчанням та дисципліною студентів. Ведеться екран успішності. Практикується випуск стінгазет з інформацією про відстаючих студентів, викликаються на засідання Студентської ради двієчники та прогульники. Складаються діаграми відвідування на відділеннях, випускаються стінгазети-"блискавки" з прізвищами прогульників.

 

Як показала практика, у нашому коледжі значний ефект мають заходи, що проходять у вигляді активного співробітництва "викладач-студент".

Засідання ради відбувається не рідше одного разу на місяць. Під час розгляду особливо важливих питань збираються разом з членами ради також старостат та адміністрація коледжу. 

 

Члени Студентської ради мають право бути присутніми на зборах педагогічного колективу, а також мають обов’язково бути присутніми на зібраннях, де вирішується питання про відрахування (поновлення) студентів в коледжі, або поселення (виселення) студентів гуртожитку, мають право дорадчого голосу.

Стали традиційними зустрічі адміністрації з активом коледжу у вигляді прес-конференцій, бесід-дискусій за круглим столом.

 

Студентська рада коледжу тісно співпрацює з соціальною службою для молоді Печерського району. В цій службі  діє кабінет психолога, юриста, де студенти можуть одержати потрібну інформацію, отримати соціальну допомогу. Ми звертаємось по допомогу до депутатів районної та міської ради.

У коледжі шанують ветеранів війни та  праці, які раніше були членами колективу. У нас їх близько 40 чоловік. За кожним ветераном закріплена група. У рамках акції милосердя а також до Дня освіти, Дня Перемоги усіх ветеранів члени активу вітають зі святом, запрошують на святковий концерт. Студенти відвідують хворих ветеранів вдома, надають допомогу, в групах проводяться зустрічі з ними, бесіди, святкові вечори, адже саме таке спілкування дає можливість не втратити моральні і загальнолюдські цінності.