Спортивні досягнення » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості

Спортивні досягнення

 Тріумфальний виступ українських атлетів на ХХІІ літніх Дефлімпійських іграх в Софії

 

  З 25 липня по 04 серпня 2013 року у м. Софія (Республіка Болгарія) пройшли  ХХІІ літні Дефлімпійські ігри, які проходили під егідою Міжнародного Олімпійського Комітету за підтримки Уряду Болгарії та Міжнародного Спортивного Комітету глухих.

Дефлімпійські ігри - це спортивні змагання найвищого рівня для людей з вадами слуху. Спортсмени з 105 різних країн світу змагалися у 20 видах спорту та боролися за понад 200 нагород. Серед 4200 спортсменів та офіційних представників делегацій наша держава була представлена 191 спортсменом та 41 тренером, а сама делегація складалася із 265 чоловік. Українські дефлімпійці виступали у 16 видах спорту.

Українська команда  показала феноменальний спортивний результат, здобувши 88 медалей (21 золота, 30 срібних та 37 бронзових) та посівши другу позицію у загальному медальному заліку.

Великою честю та гордістю є те, що 10 студентів та 5 випускників ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості» вдало виступили на міжнародній арені та здобули медалі і перемоги.

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ:

3 місце, пляжний волейбол – Кошкаров Антон та Цапкаленко Микола (студенти гр. Шс-34, технологічне відділення);

3 місце, легка атлетика, 3000 м – Свинобій Марія (студентка гр. Шс-36, технологічне відділення);

3 місце, тхеквондо – Замотіна Влада (випускниця коледжу 2009 р.);

1 місце, волейбол (жінки) – Рідош Христина (студентка гр. Шс-34, технологічне відділення), Задорожня Христина, Юрченко Ірина, Нікуліна Марина (випускниці коледжу 2012 р.), Тураєва Анжела (випускниця коледжу 2013 р.);

1 місце, волейбол (чоловіки) – Кошкаров Олексій, Загородній Ігор, Зеленський Володимир, Нікіфоров Ілля та Радченко Валерій (студенти гр Вс-01, технологічне відділення).

Директор коледжу Г.В.Щуцька відвідала м. Софія  з метою супроводу студентів ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості» та підписання Угоди про  співробітництво зі Спортивною федерацією глухих України.

Керівництво та викладачі ДВНЗ «ККЛП» пишається студентами і випускниками коледжу!

 

    Щиро вітаємо наших студентів з блискучими та гучними перемогами та бажаємо їм нових успішних досягнень у спорті!

 

Спортивні досягнення 2013 року

 

1 місце з волейболу в Спартакіаді м. Києва серед студентів ВНЗ 1-2 рівня акредитації (дівчата, юнаки).

1 місце з настільного тенісу в Спартакіаді м. Києва серед студентів ВНЗ 1-2 рівня акредитації (дівчата, юнаки).

1 місце з волейболу в Спартакіаді «Під золотими куполами Печерська» серед студентів ВНЗ 1-2 рівня акредитації Печерського району м.Києва (дівчата, юнаки).

1 місце з футболу в Спартакіаді «Під золотими куполами Печерська» серед студентів ВНЗ 1-2 рівня акредитації Печерського району м.Києва (юнаки).

1 та 3 місця з шахів в Спартакіаді «Під золотими куполами Печерська» серед студентів ВНЗ 1-2 рівня акредитації Печерського району м.Києва (дівчата, юнаки).

1 місце з настільного тенісу в Спартакіаді «Під золотими куполами Печерська» серед студентів ВНЗ 1-2 рівня акредитації Печерського району м.Києва (дівчата, юнаки).

1 та 3 місця з баскетболу в Спартакіаді «Під золотими куполами Печерська» серед студентів ВНЗ 1-2 рівня акредитації Печерського району м.Києва (дівчата, юнаки).

2 місце з шахів в Спартакіаді м. Києва серед студентів ВНЗ 1-2 рівня акредитації (дівчата)

 

 

18 лютого 2014 року у Київському коледжі легкої промисловості були проведені змагання, присвячені Дню захисника Вітчизни.

Юнаки змагалися з 6 видів програми: підтягування, згинання та розгинання рук в упорі лежачи, поштовху гирі, армреслінгу, баскетбольної естафети, перетягування канату.

І місце посіла команда економічного відділення, спеціальність «Організація виробництва»;

ІІ місце – технологічне відділення;

ІІ місце – економічне відділення, спеціальність «Бухгалтерський облік».

 В окремих видах багатоборства місця розподілилися наступним чином.

Армреслінг:

І – Дубровін О., Вс-03;

ІІ – Бардишев В., Ом-23;

ІІІ – Баліцький В., Б-81.

Згинання та розгинання рук в упорі лежачи:

І – Конюк Д., Ом-22;

ІІ – Орлянський М., Б-81;

ІІІ – Мамай П., Вс-03.

Підтягування:

І – Гончаренко Ю., Б-81;

ІІ – Бужак А., Ом-22;

ІІІ – Букін М., Вс-02.

Поштовх гирі:

І – Ковалець О., Б-85;

ІІ – Лісіцин П., Вс-03;

ІІІ – Пономарьов Я., Ом-24.

Баскетбольна естафета:

І – технологічне відділення;

ІІ – економічне відділення, спеціальність «Організація виробництва»;

ІІІ – економічне відділення, спеціальність «Бухгалтерський облік».

Перетягування канату:

І – економічне відділення, спеціальність «Організація виробництва»;

ІІ – технологічне відділення;

ІІІ – відділення дизайну.