Спортивні досягнення » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості

Спортивні досягнення

 

 

  

  

 

 

Бабій Кирило студент гр. Д-2-18 посів І місце в кваліфікаційному турнірі з шахів серед ІІ розрядів шахової школи «Авангард», присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, що відбувся 02 червня 2019року.

 

 

Представники Київського коледжу легкої промисловості гідно представили Україну та наш навчальний заклад під час Кубку Світу з карате-до, який відбувся 10-13 травня в Одесі. Богдан Гончаренко, майстер виробничого навчання ККЛП посів 1 місце в особистому та в командному заліках. Студент гр. Вс-04 Даниїл Слюсар виборов 3 місце в особистому заліку серед дорослих спортсменів та завоював 1 місце в командному заліку.

  

 

15-19 квітня збірна команда Київського коледжу легкої промисловості в першості Печерського району за програмою спартакіади «Під золотими куполами Печерська» посіла 1 місце

 

  

Студенти Київського коледжу легкої промисловості у складі збірних команд України з класичного волейболу та пляжного волейболу на чемпіонаті України з волейболу серед глухих спортсменів вибороли 1 та 2 місце

 Чемпіонат проходив у Кропивницькому з 21 по 26 березня у спортивній залі «ЦДПУ, факультет фізичного виховання». На змаганнях було представлено 6 команд. З Києва – 2 команди.

У Київській команді з класичного волейболу успішно захищали честь столиці 4 студента Київського коледжу легкої промисловості. Це Дмитро Ренькас, Сергій Волосюк, Василь Волошин, Максим Осика.

Команда у чесній наполегливій боротьбі виборола золото.

У складі київської команди з пляжного волейболу змагалися студенти ККЛП Віталій Єпіхин з гр. Вс-04 та Едуард Локотьков з гр. Лп-17. Вони стали срібними призерами. 

Також троє студентів ККЛП змагалися у складі команд Одеської, Кировоградської та Рівненської областей. Андрій Отяковский, Сергій Жебчук та Георгій Порохницький.

  

  

21 березня жіноча команда Київського коледжу легкої промисловості у змаганнях з волейболу серед команд технікумів, коледжів Печерського району здобула перемогу у спартакіади «Під золотими куполами Печерська»

  

   

13 березня команда юнаків Київського коледжу легкої промисловості посіла I місце у змаганнях з волейболу серед студентських команд технікумів, коледжів міста Києва

  

 

 Студентка-дизайнер 2 курсу Анастасія Бунтовська на чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, зору та з вадами розумово-фізичного розвитку на дистанціях 60 та 200 м виборола 2 золоті медалі

  

  

20 лютого під час змагань з загальнофізичного багатоборства «Спалах» серед збірних команд вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації міста Києва, присвячених пам’яті Героїв «Небесної сотні», у загальному заліку Київський коледж легкої промисловості посів І місце. Вітаємо наших студентів Ігора Антоненка, який виборов 2 місце та Ганну Кобилянську з почесним 1 місцем!