Олімпіади, конференції, конкурси » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості

Олімпіади, конференції, конкурси

 

  

Київський коледж легкої промисловості вперше вийшов з повноцінною колекцією на Ukrainian Fashion Week ss2020!

 1 вересня студенти-дизайнери взуття Поліна Крилова, Дарія Ісаєва, Анастасія Климова, під керівництвом випускника Коледжу молодого талановитого дизайнера Богдана Гончаренка, розробили та виготовили колекцію взуття, з якою виступили спільно з відомим українським дизайнером Kir-Khartley.

  

 

21 березня студенти ІІІ курсу спеціальності дизайн взяли участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів Start Fashion, який проводився у рамках іміджмейкового проекту «Kharkiv Fashion 2019»

 В номінації Eco Style (колекції одягу з вторинних матеріалів) студентка ККЛП Карина Бридня з колекцією "Look at jeans"отримала ІІІ місце.

 В номінації De Luxe (одяг для урочистих подій, вечірні плаття) була представлена колекція "The shine bright" Яни Бобренко та Вікторії Поліщук.

 В номінації National Style (колекції за народними мотивами будь-якої країни світу) студентки Коледжу Катерина Яценко та Юлія Гучко презентували колекцію "Амфібія"

 

 

Наприкінці липня в Києві відбувся ІІ щорічний Всеукраїнський конкурс «Європа – це я!», учасниками якого стали студенти Київського коледжу легкої промисловості

Конкурс приурочений до Дня Європи в Україні, що відзначається в третю суботу травня. Його мета - популяризація знань про Європу серед учнівської молоді, розвиток дослідницьких здібностей учнів, підвищення інтересу до ознайомлення з європейськими цінностями, досягненнями та культурою.

Шестеро студентів Коледжу – Соломія Билень, Максим Мовлянов, Анастасія Лазарчук, Анастасія Світко, Дар’я Галушка та Кирило Яловенко стали переможцями ІІ щорічного Всеукраїнського конкурсу «Європа – це я!».

Сертифікатом за плідну організаційну роботу по впровадженню суспільних пріоритетів та вагомий особистий внесок у навчання й виховання підростаючого покоління було відзначено і декана економічного факультету Коледжу Анну Сокол.

 

  

Студентки Київського коледжу легкої промисловості перемогли у всеукраїнському студентському конкурсі

 16 січня до Коледжу завітали представники газети «Все про бухгалтерський облік» аби привітати наших студенток Сніцар Марину та Рябокінь Анну з перемогою. Менеджер з розвитку кадрів Анастасія Кравченко відзначила активність наших студентів, подарувала переможцям цінні подарунки, а факультету професійну літературу.