Національна Дефлімпійська команда України повернулася з ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор м. Самсун, Туреччина » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
1-08-2017, 16:01 [category=2]

Всі новини

[/category]

Національна Дефлімпійська команда України, у складі якої успішно виступають випускники та студенти Київського коледжу легкої промисловості, повернулася з ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор м. Самсун, Туреччина

 

ХХІІІ літні Дефлімпійські ігри у м. Самсун були найуспішнішими за всю історію участі українських спортсменів. Наші співвітчизники взяли участь у 16 видах спорту із 21 представлених на Іграх. Водночас, у восьми видах спорту спортсмени “жовто-блакитної” збірної продемонстрували найкращі спортивні результати, виборовши 21 золоту нагороду, а саме: карате, дзюдо, спортивне орієнтування, стрільба кульова, пляжний волейбол, легка атлетика, боротьба вільна та боулінг.

 

  

Збірна команда України фінішувала з сенсаційно високим результатом: 99 медалей - 21 золота, 42 срібних та 36 бронзових. Студенти Київського коледжу легкої промисловості з великим успіхом виступили за честь збірної команди України та отримали багато медалей, зокрема зі спортивного орієнтування, пляжного волейболу, легкої атлетики та у складі чоловічих команд з волейболу та футболу. 

 

 

Найяскравішим виступом можна вважати результати збірної команди з карате, оскільки кожен з українських дефлімпійців, які взяли участь у цих змаганнях, виборов нагороду. Вони завоювали шість золотих, п'ять срібних та чотири бронзові медалі.

 

Окремої уваги заслуговують досягнення українців у ігрових видах спорту. У доробку національної дефлімпійської збірної команди України дві золоті, одна срібна та бронзова нагороди з пляжного волейболу; “срібло” має чоловіча команда волейболістів та команда футболістів, збірна команда з баскетболу здобула бронзу.

 

 

 

Вболівали та підтримували  наших спортсменів у Туреччині уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, голова ЦП Українського товариства глухих Ірина Чепчина та директор Київського коледжу легкої промисловості Ганна Щуцька.

  

 

В аеропорту "Бориспіль" героїв-дефлімпійців зустрічав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

  

 

 Вітаємо спортсменів-дефлімпійців, пишаємося ними, зокрема, нашими  студентами та випускниками Коледжу, які захищали честь України та прославили її на весь світ. 

 

 

 

Інформація на сайті МОН 

 

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий