тиждень кафедри технологій легкої промисловості 2016 » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
8-04-2016, 07:03 [category=2]

Всі новини

[/category]

Тиждень творчості, таланту та майстерності

 

Наприкінці березня у Київському коледжі легкої промисловостібув проведений тиждень кафедри технологій легкої промисловості

 

Протягом тижня вже традиційно були підведені підсумки проведеної роботи. За тиждень відбулося багато цікавих подій, а саме: виставка творчих робіт студентів, майстер-класи, конкурс стінгазет, конкурси, круглий стіл проекту AllAboutFootwear в рамках 38-го UkrainianFashionWeek, за підтримки INTERTOP; показ колекції LaksmibyMaryanaSteshenkoFall/winter2016-17 за участі випускника Коледжу Богдана Гончаренка в рамках UFW; творчий звіт колективів художньої самодіяльності УТОГ Київщини.

  

У взуттєвій лаборіаторії Дослідно-виробничого центру Коледжу були проведені конкурси на кращого за професією. Переможцями стали студенти гр. Вс-03 А. Корж (І місце), А. Мороз (ІІІ місце), гр. Вс-02 О. Шафранський (ІІ місце).

 

 

 

 

21 та 24 березня були проведені майстер-класи по виготовленню квітки пам'яті та шкіргалантерейних виробів.

 

 

 

22 березня у читальній залі відбувся конкурс на кращого експерта, в якому приймали участь групи Вс-03, Вс-02, О-27. Журі конкурсу визначило переможців по двом номінаціям – «Експертиза взуття» та «Класифікація взуття».

 

 

 

 

 

23 березня у групі Вс-03 професором Ю. Ю. Щербанем було проведено вікторину на найкмітливішого та досвідченого студента. У вікторині спробували свої сили і гості – викладачі Коледжу.

 

 

 

Також у рамках тижня відбулися зустрічі з цікавими людьми. 22 березня у читальній залі коледжу перед студентами виступив головний фахівець ДП «ПІ Укрметротунельпроект» архітектор Олексій Нашивочніков. 

 

 

23 березня з лекцією-презентацією на тему «Паралелі східного костюму» виступила випускниця групи Ш-26 Федюшкіна Олександра.

 

 

 

23 березня для студентів першого курсу була проведена екскурсія на взуттєве підприємвсто ПП «Галекс».

 

  

24 березня відбувся показ моделей промислової колекції верхнього одягу, виконаних студентами групи Шм-01 та Шс-37, та взуття, виготовленого студентами групи Вс-02. Після показу відбулася презентація всіх груп студентів «Технологічного відділення».

 

 

 

В фойє Коледжу впродовж всього тижня проходила виставка стінних газет та творчих робіт студентів.

 

  

  

Фіналом тижня легкої промисловості стала зустріч у Коледжі з керівниками швейних та взуттєвих підприємств, за участю яких було проведено нагородження переможців.

 

 

Були присутні Тетяна Абрамова. Директор Броварської трикотажної фабрики „Рито”; Олег Потієнко, член Наглядової ради Коледжу, директор Броварського взуттєвого підприємства „Каман”; Надія Нечитайло, директор приватного швейного підприємства „Нечитайло”; Тетяна Захарченко, директор спеціалізованого проектно-конструкторського бюро УТОГ; Людмила Тюхта, директор Білоцерківської швейної фабрики „Весна” УТОГ; Ірина Потернак, власниця ТОВ „Потернак” та бренду „RISHA”, випускниця Коледжу; Антоніна Бабіч, к.т.н., доцент кафедри конструювання та технологій виробів із шкіри та ін.

 

Сьогодні на підприємствах галузі існує велика потреба у кваліфікованих фахівцях, тому такі зустрічі з роботодавцями є вкрай важливими. Присутні поважні гості побажали майбутнім спеціалістам творчих успіхів, багато з них виказали бажання запросити наших випускників працювати саме на їх підприємствах. Тому одним з головних завдань і логічним завершенням тижня кафедри технологій легкої промисловості є спілкування з шановними роботодавцями, які виготовляють якісний вітчизняний продукт та створюють робочі місця для наших студентів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.