Ігри патріотів » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
5-07-2015, 09:37 [category=2]

Всі новини

[/category]

VIII Всеукраїнський конкурс «Ігри патріотів УТОГ»

 

26 червня стартував VIII Всеукраїнський конкурс «Ігри патріотів УТОГ». Змагання відбулися на березі Чорного моря в Одеській області, смт. Затока. До участі було зараховано 22 команди по п’ять осіб: 2 жінки та три чоловіки.

 

Першим конкурсним завданням необхідно була підготовка «Візитки», тобто команда мала себе представити. 27 червня відбулися наступні конкурси: «Снайпер» - хто влучніше, «Вишка» - хто хутчіше, «Шахи» - хто розумніший, «Лабіринт» - хто спритніший та «Естафета на воді» - хто дотягне до кінця. Заключним завданням був номер художньої самодіяльності.

 

Варто зазначити, що всі конкурсні завдання були надскладні і часу на розслаблення чи бодай хвилинки відпочинку майже не було.

  

Місто Київ цього року представляла команда «Патріот» –  студенти Київського коледжу легкої промисловості. Для них випала чудова нагода побувати серед учасників змагань з числа нечуючих, які з’їхались з усіх куточків нашої країни. Молоді патріоти “і світ подивились, і себе показали”. Всі учасники відчули дух боротьби та жагу до перемоги.

 

Головна мета проведення цих змагань – достукатись до сердець нечуючої молоді та спонукати їх до здорового, культурного та активного способу життя задля їх морального та інтелектуального розвитку.

 

 

 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.