Всесвітній тиждень підприємництва » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
18-11-2022, 20:33 [category=2]

Всі новини

[/category]

 

Всесвітній тиждень підприємництва

З 14 по 18 листопада 2022 року в Київському фаховому коледжі прикладних наук відзначили Всесвітній тиждень підприємництва (GlobalEntrepreneurshipWeek).

Всесвітній тиждень підприємництва проходить у всьому світі вже 15-й раз. Масштабна кампанія з відзначення та розширення можливостей підприємців щороку охоплює понад 10 мільйонів людей, які беруть участь у різноманітних заходах, конкурсах і подіях, присвячених новим знанням, досвіду і зв'язкам у сфері бізнесу. Традиційно активно цей тиждень відзначають і в КФКПН, зокрема на відділенні бізнесу, де навчаються майбутні менеджери, обліковці та підприємці. Основними подіями цьогорічної програми GlobalEntrepreneurshipWeek стали такі:

  • Онлайн-лекція для  студентів спеціальності Облік і оподаткування на тему «Податкові перевірки в умовах воєнного стану» від Інни Панченко,  сертифікованої аудиторки, керівниці Департаменту бухгалтерського та податкового консалтингу, директорки ТОВ «ЕС.СІ.АЙ.-КОНСАЛТИНГ».

Всесвітній тиждень підприємництва

 

Всесвітній тиждень підприємництва

 

Всесвітній тиждень підприємництва

  • Лекція для студентів відділення бізнесу та викладачів на тему «Роль енергетичного сектору в національній економіці: реалії для Україні під час війни». Спікером був Денис Дерев'янко, завідувач кафедри електропостачання НТУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

 

Всесвітній тиждень підприємництва

 

Всесвітній тиждень підприємництва 

 

Всесвітній тиждень підприємництва

  • Інтерактивний захід від викладачів ЦК бізнесу та управління Оксани Міх і Олени Ночнюк «Підприємництво: портрет сучасного підприємця!».
  • Онлайн-воркшоп з бізнес-планування «Створення бізнес-моделі Canvas» від голови ЦК Оксани Сахно.  

Упродовж усього тижня студенти Коледжу здобували нові знання на різних освітніх платформах і долучалися до цікавих івентів всеукраїнського та міжнародного значення. Так, студенти ІІІ-го курсу з груп МО-20 та МВК-20 в межах вивчення дисципліни «Підприємницька діяльність»  пройшли онлайн-курс на платформі Prometheus «Підприємництво. Власна справа в Україні».  Молодь отримала корисні знання та Сертифікати про успішне опанування курсу.

Студенти групи ОБ-20 взяли участь у UGENNonAcademyAudit — першій всеукраїнській конференції реальних професій для Junior-ів та кандидатів з досвідом роботи. Компаніями-учасницями заходу UGENNonAcademyAuditстали: EY – глобальна багатопрофільна організація, що надає професійні послуги в галузях аудиту, консалтингу, права, стратегії, оподаткування;  міжнародна мережа фірм KPMG, яка надає аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги; UKRSIBBANK – один із найбільших універсальних банків України, що працює на ринку з 1990 року. Під час заходу учасники дізналися, хто такий аудитор сучасного бізнесу, які особливості роботи аудитора, що входить до hard-skills такого фахівця.

 

Всесвітній тиждень підприємництва

Тиждень підприємництва пройшов дуже продуктивно та цікаво, приніс студентству цінні знання про можливості, ресурси та історії успіху, які стануть у пригоді під час започаткування та розвитку власного бізнесу.

 

Всесвітній тиждень підприємництва

 

 

 

 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.