06.09.14 матч » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
9-09-2014, 12:08 [category=2]

Всі новини

[/category]

06 вересня 2014 року на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського відбувся унікальний благодійний матч, який відвідали студенти та викладачі ДВНЗ «ККЛП».

Мета зустрічі – збір коштів на потреби української армії, яка перебуває в зоні АТО.

Студенти нашого коледжу разом із адміністрацією закладу на чолі з директором Щуцькою Г. В. та викладачами активно долучилися до благодійної акції.

 

Учасниками матчу стали команда зірок естради, кіно і шоу-бізнесу ФК «Маестро» за участі Міністра культури України Є. Нищука, та команда, до складу якої увійшли військові вищих звань Збройних сил України – офіцери генерального штабу Міністерства оборони України. 

Неперевершеним було відкриття матчу Київським духовим оркестром, який вразив не лише прекрасною музикою, а й оригінальними рухами в унісон.

Атмосферу матчу створювали креативні телеведучі, у тому числі відомий шоумен О. Педан.

«Родзинкою» заходу став парад прапорів за єдину Україну.

Попри результат, головними переможцями були українські військовослужбовці, які боронять незалежність та суверенність нашої країни у східних регіонах.

 

По завершенні матчу глядачів очікував подарунок – грандіозний концерт за участю зіркових гравців ФК «Маестро» та інших відомих виконавців.

Студентів і викладачів, які байдуже ставилися до футболу, цей матч дуже зацікавив. Подібні заходи сприяють вихованню патріотичних почуттів, формують активну громадянську позицію.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.