Вступна кампанія 2022 » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
19-09-2022, 15:42 [category=2]

Всі новини

[/category]

Вступна кампанія 2022

У Київському фаховому коледжі прикладних наук завершилася Вступна кампанія 2022.

Набір студентів до Коледжу тривав з 30 червня до середини вересня. У зв’язку з воєнним станом в Україні цьогорічна Вступна кампанія мала низку особливостей, серед основних: вступники на основі базовоїабо повної загальної (профільної) середньої освітиподавали заяви через електронні кабінети;  вступні випробування проходили як у дистанційному, так і в очному форматі з дотриманням встановлених заходів безпеки; зарахування на контракту форму відбувалося за результатами написання мотиваційних листів.

У результаті злагодженої роботи фахівців Приймальної комісії Коледжу Вступна кампанія завершилась успішно. Студентська родина Коледжу  поповнилася десятьма академічними групами першокурсників, а загалом збільшилася на 223 особи, які здобуватимутьфахову передвищу освіту за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра (денна та заочна форма), вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра (денна та заочна форма). Традиційно високий конкурс на бюджетні місця був на відділенні дизайну (освітньо-професійна програма Графічний дизайн), але був попит серед абітурієнтів і  на інші спеціальності.  

Адміністрація Коледжу висловлює щиру вдячність усім співробітникам Коледжу за командну професійну роботу під час Вступної кампанії 2022.

Вступна кампанія 2022

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.