Зустріч студентів з фахівцем із Парижа » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
19-11-2021, 16:38 [category=2]

Всі новини

[/category]

Зустріч студентів з фахівцем із Парижа   

19 листопада 2021 року студенти Київського фахового коледжу прикладних наук  взяли участь в онлайн-зустрічі з паризьким бізнесменом українського походження, фахівцем у сфері дизайну - Лукою Винничком. 

Лука Винничок -  співзасновник бренду Tender & Dangerous, засновник консалтингової агенції VYNNYSHOCK, клієнтами якої є дизайнери та власники брендів одягу. Бізнесмен співпрацював з українськими та європейськими брендами одягу та шоурумами, зокрема з MISBHV, Anton Belinsky, Marine Serre, Elevastor.

Зустріч студентів з фахівцем із Парижа

 

Зустріч відбулася в рамках вивчення  курсу «Креативне підприємництво (основи фешн-бізнесу)». Учасниками заходу стали студенти відділень дизайну і технологій з груп Д-1-18, Д-2-18, БКЛ-20, а також викладачі Коледжу.

 

Зустріч студентів з фахівцем із Парижа 

Під час зустрічі обговорювали питання дослідження ринку, розроблення,  концептуалізації та презентації нових продуктів, сучасних ринкових трендів та вимог до фахівців фешн-індустрії. Спікер поділився своїм досвідом і  надав корисні рекомендації щодо започаткування й розвитку власного бізнесу.

 

Зустріч студентів з фахівцем із Парижа 

Студенти отримали багато цікавої інформації, яка розширить коло їхніх професійних можливостей, допоможе швидше адаптуватися до вимог роботодавців,  стимулюватиме до розвитку власного бізнесу.

 

 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.