Методична рада » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
13-10-2021, 11:53 [category=2]

Всі новини

[/category]

Методична рада

13 жовтня 2021 року в Київському фаховому коледжі прикладних наук відбулося чергове засідання Методичної ради.  

Нараду під керівництвом заступника директора з академічних питань та інформатизації Юрія Щербаня  було організовано в онлайн-режимі на платформі  Zoom. До участі приєдналося близько 55  педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Методична рада 

 

Розпочали засідання з виступу Юрія Щербаня про підсумки роботи міських методичних об’єднань закладів  фахової передвищої освіти (ЗФПО) м. Києва за 2020-2021 навчальний рік. Доповідач ознайомив колектив з результатами роботи 25 методичних об’єднань міста Києва, які провели 92 засідання з урахуванням конкурсів та олімпіад, охарактеризував активність Коледжу в міських конкурсах і олімпіадах. Згідно з таблицею активності студентів і викладачів наш заклад освіти взяв участь у 9 заходах і посів 6 місце серед 39. Юрій Щербань оголосив список викладачів Коледжу, які отримали подяки від голів ММО та голови Ради директорів ЗФПО м.Києва за плідну  роботу та активну участь у заходах ММО.

Далі з презентацією про особливості атестації педагогічних та науково-педагогічних працівників у 2021-2022 навчальному році  виступила  керівниця  центру забезпечення якості освіти Коледжу Людмила Бойченко. До уваги учасників Методичної ради доповідачка представила інформацію про нормативну базу атестації працівників, нововведення згідно з новим  Положення про атестацію педагогічних працівників Міністерства освіти і науки України, графік проведення творчих звітів педагогічних та науково-педагогічних працівників, які атестуються в 2021-2022 навчальному році.

Людмила Бойченко також висвітлила питання про проведення вибіркового конкурсу методичних розробок педагогічних та науково-педагогічних працівників Коледжу для участі у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2022». У презентаційній формі колективу було надано роз’яснення щодо особливостей проведення, основних етапів  і номінацій конкурсу,  а також критеріїв оцінювання конкурсних робіт.

Методична рада

 

Методична рада 

 

Наступним розглянули питання про перспективи розвитку неформальної освіти в Київському фаховому коледжі прикладних наук. Доповідачем була керівниця підготовчо-освітнього центру Коледжу Ірина Троценко, яка  більш детально ознайомила колектив з поняттям «неформальна освіта», формами такої освіти та прикладами її впровадження в закладах освіти України. 

Методична рада 

 

На завершення Методичної ради виступила практичний психолог Коледжу Ганна Непрель, яка доповіла про концепцію роботи практичного психолога з урахуванням оновленого професійного стандарту, представила результати корекційно-діагностичних занять адаптивності до навчання студентів першого курсу, а також підсумки анонімного анкетування студентів.

Методична рада

 

Методична рада 

 

У різному обговорили проміжну атестацію студентів, організацію днів гостинності в Коледжі, результати участі в Міжнародному науково-практичному семінарі «Перекладачі національних жестових мов та системи міжнародних жестів:  професійна підготовка та діяльність».

Обговоривши всі питання з порядку денного, члени Методичної ради ухвалили рішення взяти до відома інформацію всіх доповідачів, посилити  роботу викладачів у складі ММО, створити конкурсну комісію відбіркового туру методичних розробок і робочу групу для опрацювання питання про впровадження неформальної освіти. 

Методична рада

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.