DESIGN MEETS » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
27-04-2021, 21:14 [category=2]

Всі новини

[/category]

DESIGN MEETS

 

27 квітня 2021 року, у Всесвітній день графічного дизайнера,  у Київському фаховому коледжі прикладних наук  розпочалася серія  зустрічей з фахівцями у сфері дизайну, fashion і легкої промисловості під назвою  DESIGN MEETS.

 

 

Головним спікером першого заходу з цього циклу стала Олександра Какуріна - керівниця Департаменту по роботі з дизайнерами  Ukrainian Fashion Week, керівниця проєкту «Погляд у майбутнє», фахівчиня Київського фахового коледжу прикладних наук. Модераторкою зустрічі була Марія Івасенко – голова циклової комісії дизайну.   

 

DESIGN MEETS

 

Учасниками події стали студенти-дизайнери та викладачі Коледжу, а також зацікавлені особи з інших навчальних закладів.  

Олександра Какуріна презентувала цікаву доповідь на тему: «Конкурси молодих дизайнерів: вимоги та «правила гри». Фахівчиня надала ґрунтовну інформацію про роль і значення фахових конкурсів для професійного становлення майбутніх дизайнерів, окреслила перспективи, які відкриваються перед учасниками подібних конкурсів.

 

 

DESIGN MEETS

 

 

 

DESIGN MEETS

 

 

 

DESIGN MEETS

 

 

 

Під час своєї доповіді спікерка продемонструвала цікаві відеофрагменти з різноманітних конкурсів і показів, які проходять за підтримки  UFW,  розповіла про умови участі в кожному з них, проаналізувала переваги й недоліки названих конкурсів, звернула увагу на досвід, який можна отримати від участі в таких заходах.

 

 

 

DESIGN MEETS

 

 

 

DESIGN MEETS

 

 

 

DESIGN MEETS

 

 

 

Зустріч була дуже  насиченою та продуктивною, з великою кількістю корисної та актуальної інформації для дизайнерів-початківців. Після виступу слухачі отримали можливість поставити свої запитання та більш детально з’ясувати те, що їх зацікавило.  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.