Відзначення Дня Соборності України » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
23-01-2021, 12:48 [category=2]

Всі новини

[/category]

Відзначення Дня Соборності України

 

 

22 січня 2021 року з нагоди Дня Соборності України в Київському   фаховому коледжі прикладних наук відбулася низка інформаційно-просвітницьких заходів

 

 

Щороку наш навчальний заклад активно долучається до відзначення знакового свята українського державотворення - Дня Соборності України. Цей рік не став винятком і пройшов, хоч і в онлайн-режимі, так само змістовно, творчо і патріотично.

 

Відзначення Дня Соборності України

 

Відзначення Дня Соборності України

 

Серед основних подій цього дня відзначимо такі:

  • Відеоролик «Соборність для мене - це...», який підготували викладачі ЦК соціальної комунікації разом зі студентами груп Д-2-17, ЛПв -18, До-20, Дв-20, Лпш1-20, Мо-19.
  • Тематичні виховні години в усіх академічних групах  з переглядом фільму «Як творилася держава. Українська революція 1917-1921 років». За матеріалами побаченої відеоісторії та інформації, яку надав Український інститут національної пам'яті,  в групах відбулося обговорення ключових подій українського державотворення.
  • Просвітницький онлайн-захід «Велич України в її соборності» від викладачів ЦК гуманітарних дисциплін за участю груп М-1-20 та До-20.  Під час заходу учасники переглянули інформаційні презентації та  обговорили історію, значення та актуальність цього свята сьогодні, а також прослухали декламації патріотичних поезій.

Відзначення Дня Соборності України

 

Відзначення Дня Соборності України

 

Студенти не просто долучилися до заходів в ролі слухачів, а взяли найактивнішу участь у названих подіях. Вони охоче висловлювали свої думки з приводу  прадавніх соборницьких ідей українців, розмірковували про національну єдність, патріотизм і шляхи розбудови  сучасної України. Свято Соборності України пройшло в Коледжі під знаком найщиріших почуттів любові та поваги до своєї держави, шани до учасників українського визвольного руху, гордості за свою Батьківщину!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.