Педагогічна рада Коледжу » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
17-11-2020, 00:19 [category=2]

Всі новини

[/category]

Педагогічна рада Коледжу

 

 

16 листопада 2020 року в Київському фаховому коледжі прикладних наук в онлайн-режимі  на платформі Zoomвідбулося позачергове засідання педагогічної ради

 

На засіданні вирішували питання щодо організації освітнього процесу під час дії карантинних обмежень відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.11.2020 року №1/9-626 «Щодо організації освітнього процесу».

Виконувач обов’язків директора Коледжу Юрій Щербань подав на колективне обговорення Проєкт наказу про запровадження змішаної форми навчання у Коледжі на період з 16 листопада до 31 грудня 2020 року. Заслухавши інформацію Юрія Щербаня, врахувавши  постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100, 22 липня 2020 р. № 641, рекомендації Міністерства освіти і науки України від 13.11.2020 року №1/9-626 «Щодо організації освітнього процесу», педагогічна рада Коледжу затвердила Проєкт наказу про запровадження змішаної форми навчання у Коледжі.

 

Педагогічна рада Коледжу

 

Далі на порядку денному було питання щодо проведення зимової заліково-екзаменаційної сесії у 2020-2021 навчальному році в умовах карантину. Відповідно до вищезазначених нормативних документів і рішень, зимову заліково-екзаменаційну сесію було вирішено проводити згідно з графіком освітнього процесу в змішаному форматі. З метою чіткої процедури проведення зимової заліково-екзаменаційної сесії та об’єктивного оцінювання якості знань  студентів, завідувачі відділень підготували колективу Коледжу інструкції до проведення заліково-екзаменаційної сесії у дистанційному режимі.

Наприкінці засідання учасники педагогічної ради заслухали інформацію заступника директора з адміністративно-господарської частини Павла Притченка про старт опалювального сезону в Коледжі, роботу адміністративно-господарських служб Коледжу, створення оперативної групи  з питань пожежної та техногенної безпеки.  Інформацію доповідача було взято до відома.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.