У Київському фаховому коледжі прикладних наук активно використовується дистанційна форма навчання » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
13-03-2020, 10:11 [category=2]

Всі новини

[/category]

У Київському фаховому коледжі прикладних наук активно використовується дистанційна форма навчання

 

З 12 березня навчальні заклади Києва пішли на тритижневий карантин через епідемію коронавірусу. Тож перед студентами, їхніми батьками та викладачами постало питання у забезпеченні якісного освітнього супроводу, шляхом активного використання сучасних інтернет-технологій

 

    Згідно з Наказом Коледжу  від 13.03.2020р. №39 «Про організацію роботи педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників в період епідеміологічної ситуації» на сайті закладу освіти створено відповідний розділ із методичним забезпеченням самостійно-дистанційної форми навчання, де кожен студент у доступний спосіб, використовуючи власний гаджет, має можливість скористатися інструктивними вказівками, переглянути поточні завдання, завантажити навчально-методичні матеріали та зв’язатися із викладачем через e-mail листування, соціальні мережі та опанувати навчальний контент через запропоновані освітні платформи.

   Таким чином, аби забезпечити студентам належний рівень дистанційного освітнього процесу, у Коледжі використовуються масові освітні платформи з інтерактивним підходом. Це не тільки відеолекції, а й завдання, поточний контроль, веб-чати з викладачами, форуми, онлайн проєкти тощо.

    Поряд із вітчизняними інтернет-ресурсами: EdEra, iLearn, Prometheus, Всеосвіта, Телеканал Київ#Відкритийурок2020, «Тренажер з правопису української мови», Seterra (освітня географічна гра),  що використовуються для вивчення загальноосвітніх дисциплін, студенти мають змогу користуватися іноземними платформами, такими як: UE UsingEnglish.com., (BEP) Business English Pod, Learn English British Council під час вивчення англійської мови та Buduysvoe.com – для опанування навичок і знань з фінансових та підприємницьких дисциплін.

 

У Київському фаховому коледжі прикладних наук активно використовується дистанційна форма навчання

 

   Також для зручності здобувачів на офіційному сайті Коледжу запущена та активно функціонує електронна бібліотека з відкритими освітніми ресурсами світу. А величезна жага до знань та бажання бути у вирі освітніх подій є рушійною силою для участі студентів відділення бізнесу у фінальному онлайн турі Всеукраїнської Олімпіади з бухгалтерського обліку для студентів коледжів і технікумів від Національного університету «Львівська політехніка».

   Отже, перехід на дистанційні форми комунікацій у навчанні та цифровізація освітнього контенту розширює можливості для опанування навчального матеріалу у доступний спосіб та зручний час для всіх учасників освітнього процесу.

 

https://don.kyivcity.gov.ua/news/10047.html

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.