Kyiv Fashion 2020 » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
10-02-2020, 13:35 [category=2]

Всі новини

[/category]

Kyiv Fashion 2020

 

 

Київський коледж легкої промисловості став учасником головної події модної індустрії України – 38 Міжнародного фестивалю моди «Kyiv Fashion 2020»

 

    Цей масштабний виставковий проєкт вкотре об’єднав у рамках єдиного форуму повний спектр спеціалізованих виставок індустрії легкої та текстильної промисловості, зібрав близько 600 торгових марок і більш ніж 10 тисяч відвідувачів.

 

Kyiv Fashion 2020

 

    За традицією Коледж взяв найактивнішу участь у цій важливій галузевій події. На стенді Коледжу молоді фахівці представляли свої творчі роботи, зразки одягу, взуття та аксесуарів студентського виробництва, а також провели майстер-клас «Створення сукні методом наколювання». Студенти ККЛП працювали у відділі реєстрації учасників фестивалю, на стендах вітчизняних та зарубіжних виробників, де надавали відвідувачам консультативну підтримку та демонстрували речі різних брендів. Сумлінну працю та високий професіоналізм наших студентів було відзначено директором фестивалю Яною Чернявською.

 

Kyiv Fashion 2020

 

Kyiv Fashion 2020

 

   Протягом трьох днів виставки адміністрація ККЛП, студенти різних курсів разом з кураторами, викладачами та майстрами виробничого навчання  ознайомилися з величезною виставковою експозицією, побували на показах, дізналися про актуальні тенденції і напрями розвитку Fashion-індустрії.  Пощастило нашим екскурсантам відвідати воркшоп та інтерактивний стенд французьких технологій вишивки Haute Couture від друга й партнера нашого Коледжу, відомого технолога-дизайнера художньої вишивки  - Анастасії В.Віст. У режимі реального часу усі охочі спостерігали за роботою майстринь, вчилися новому і набиралися досвіду.

 

Kyiv Fashion 2020

 

    Програма виставки була традиційно насиченою і складалася з бізнес-програми та фешн-програми. Бізнесова частина порадувала відвідувачів  цікавими та продуктивними лекціями, семінарами, майстер-класами та воркшопами від провідних спеціалістів галузі, які розповідали про новації фешн-індустрії, навчали просувати й розвивати бренди.

 

Kyiv Fashion 2020

 Більше фото за посиланнями:

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1RJIF7QvfGGG-KtnTlHgfnovFFga_Dp-j

https://www.facebook.com/pg/kklp.kiev.ua/photos/?tab=album&album_id=2916530638367475

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.