Новорічне свято для малечі » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
29-12-2019, 22:26 [category=2]

Всі новини

[/category]

Новорічне свято для малечі

 

25 грудня Профспілковий комітет Київського коледжу легкої промисловості спільно зі Студентським парламентом організував святковий захід для дітей співробітників з нагоди Нового року та Різдва Христового

 

    Почалося свято творчими майстер-класами, які провели наші талановиті студенти. Дітки мандрували трьома королівствами, де мали змогу проявити свої творчі здібності. Першою зупинкою було Королівство Паперу, де учасники власноруч виготовляли новорічні прикраси -  зірки, сніговики, ялинки, сніжинки тощо. Далі малеча завітала до Королівства Солодощів, де усі охочі створювали диво-напій та печиво «Сніговичок». Найкреативніший прийом очікував дітей у Королівстві Мистецтв. Саме тут завдяки аквагриму малеча перевтілювалася у різних казкових героїв та демонструвала свою акторську майстерність.

 

Новорічне свято для малечі

 

Новорічне свято для малечі

 

   Наступним етапом святкового дійства стала вистава «У пошуках новорічної  зірки», яку підготували студенти ККЛП під керівництвом викладача Андрія Сергієнка. Учасників очікувало пригодницьке видовище з улюбленими казковими героями: Дідом Морозом, Снігуронькою, Карабасом-Барабасом, Буратіно, Змієм Гориничем, Кощієм Безсмертним, Попелюшкою та багатьма іншими. Маленькі глядачі з захопленням спостерігали за перипетіями вистави і вболівали за перемогу добра над злом. Закінчилося свято торжеством добра і справедливості, врученням подарунків від Діда Мороза і Снігуроньки, а також пам'ятними фото у новорічній фотозоні.

 

Новорічне свято для малечі

 

Новорічне свято для малечі

 

Новорічне свято для малечі

 

Новорічне свято для малечі

 Більше фото за посиланням.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.