Лідерки Київського коледжу легкої промисловості » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
25-11-2019, 14:29 [category=2]

Всі новини

[/category]

Лідерки Київського коледжу легкої промисловості

 

19-21 листопада нечуючі студентки Київського коледжу легкої промисловості: Софія Сментенюк, Катерина Тиха, Діана Тертишник, Поліна Федотова і Сніжана Литовченко - взяли участь у триденному тренінгу першої в Україні школи політичної участі для дівчат та жінок з інвалідністю «Лідерка». Загалом до нього долучилася 21 учасниця з різних куточків України

 

 

    Проєкт був реалізований ГО “Боротьба за права” за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

    Основною метою школи було ознайомити жінок з їхніми правами, навчити опиратися стигматизації та дискримінації у суспільстві, розвинути політичну та громадянську активність та включити їх у процес державотворення нарівні з іншими членами суспільства.

 

Лідерки Київського коледжу легкої промисловості

 

   Однією з умов участі у Школі лідерства було створення відео “Що я хотіла б змінити в Україні”. У своїх відео дівчата порушили важливі політичні, соціальні, економічні та екологічні проблеми сьогодення України і показали небайдужість та ініціативність, жагу до лідерства, прагнення боротися за свої права та змінювати нашу країну на краще.

 

Лідерки Київського коледжу легкої промисловості

 

   Протягом навчання студентки вивчали форми і напрями політичної участі та інструменти впливу на державні процеси, розвивали навички презентації, спілкувалися і вчилися у відомих жінок – громадських активісток, журналісток, представниць громадських організацій. Важливою подією стала зустріч-діалог дівчат із державними посадовцями у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

 

Лідерки Київського коледжу легкої промисловості

 

  Молоді лідерки успішно пройшли курс навчання та отримали сертифікати, але найголовніше те, що вони здобули важливі інструменти та підказки для початку свого лідерського шляху.

 

Лідерки Київського коледжу легкої промисловості

 

Більше інформації за посиланям

https://mon.gov.ua/ua/news/yak-protidiyati-diskriminaciyi-ta-rozvivati-gromadyansku-aktivnist-studentki-kiyivskogo-koledzhu-projshli-pershu-v-ukrayini-shkolu-politichnoyi-uchasti

 

https://don.kyivcity.gov.ua/news/9633.html

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.