Розпочалися вступні випробування » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
15-07-2019, 12:56 [category=2]

Всі новини

[/category]

Розпочалися вступні випробування

 

Сьогодні у Державному вищому навчальному закладі «Київський коледж легкої промисловості» розпочалися вступні випробування

 

     Майбутніх студентів славетного Коледжу по підготовці студентів з порушеннями слуху привітали Голова Центрального правління Українського товариства глухих Ірина Чепчина та директор Коледжу Ганна Щуцька.

 

Розпочалися вступні випробування

 

Серед абітурієнтів з порушеннями слуху виявили бажання навчатися за спеціальністю 182 «Технології легкої промисловості» - 22 студенти, серед яких 8 абітурієнтів за освітньою програмою «Конструювання швейних виробів» та 14 – за освітньою програмою «Технологія виробництва взуття».  Першим для вступників на базі базової загальної середньої освіти стало вступне випробування з української мови.

 

Розпочалися вступні випробування

 

    Свої заяви щодо вступу до Коледжу в цьому році подав 31 абітурієнт з порушеннями слуху. Досі триває набір документів на базі повної загальної середньої освіти.

Розпочалися вступні випробування

 

    Побажаємо успіхів майбутнім технікам-технологам, адже саме цих молодих фахівців сьогодні так чекають підприємства Українського товариства глухих!

 

Розпочалися вступні випробування

  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.