Тиждень Дизайну! » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
11-06-2019, 15:02 [category=2]

Всі новини

[/category]

Тиждень Дизайну!

 

у Київському коледжі легкої промисловості відзначили Тиждень Дизайну

 

 Розпочали Тиждень факультету яскравим флешмобом студентів та викладачів на чолі з директором коледжу Ганною Щуцькою та керівником факультету Наталією Прокопенко.

 

Тиждень Дизайну!

 

Тиждень напрочуд виявився насиченим та цікавим: відбулися зустрічі з випускниками-дизайнерами Коледжу, студенти приймали участь у Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Печерські каштани» та Міжнародному конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, протягом тижня у холі Коледжу проходила виставка декоративних панно студентів 3-го курсу з дисципліни «Композиційна організація форми».

 

Тиждень Дизайну!

 

03 червня в групі Д-1-17 психолог Ганна Непрель провела заняття-тренінг на тему: «Хто вміє керувати емоціями – керує світом!»

 

Тиждень Дизайну!

 

А студенти груп Д-2-17 і Д-2-18 з викладачами Людмилою Бойченко та Тетяною Безсмертною провели екскурсію на ТОВ «Галекс» (взуттєве підприємство з виготовлення танцювального взуття). Студенти залишились в захваті від побаченого.

 

Тиждень Дизайну!

 

4 червня викладачами Людмилою Бойченко та Катериною Савіною було проведено відкрите бінарне ігрове заняття «Дизайн-тусовка» для І курсу груп Д-1-18 і Д-2-18.На заході студенти представили показ моделей на тему «Нове життя старих речей», розробляли фірмовий стиль модельного агентства (логотип та слоган), приймали участь у вікторині «Капелюшник», де давали відповіді на питання з дисциплін «Основи теорії дизайну» та  «Історія мистецтва» й мали можливість продемонструвати особисті таланти. Невимушена доброзичлива обстановка повністю відповідала тематиці проведення.

 

Тиждень Дизайну!

 

Тиждень Дизайну!

  

    05 червня Оксана Тренба в групі Д-1-18 провела майстер-клас «Мрії збуваються» по роботі в програмі Adobe Photoshop. Студенти ознайомилися з порадами складання карти мрій та відтворили свої мрії за допомогою колажів в графічному редакторі Photoshop.

     6 травня Ірина Ткаченко у групі Д-2-18 провела відкритий інтерактивний урок «Інфознайка». Заняття було проведене у формі навчальної гри з комплексним застосування знань з інформатики та комп’ютерної техніки. Урок проводився з використанням інтерактивної дошки Intech IWB. Команди змагалися у п’яти конкурсах: «Розминка», «Художник», «Ерудит», «Майстер каліграфії» та «Лінгвістичний». Заняття пройшло надзвичайно цікаво. Студенти мали можливість продемонструвати свої творчі та інтелектуальні здібності, розвинути уявне та логічне мислення та вдосконалити вміння працювати у команді.

 

Тиждень Дизайну!

 

Після гри студенти груп Д-2-16 та Д-2-18 відвідали трикотажну фабрику всесвітньовідомого українського бренду «Ріто». Екскурсію проводила викладач Ангеліна Шепеля.

 

Тиждень Дизайну!

 

Тиждень Дизайну!

 

6 червня виявився надзвичайно насиченим, оскільки відбулася також прем’єра студентського мюзиклу «Мовчання». Авторами цього яскравого дійства є студенти 2-го курсу Петро Ленешмідт (гр. Д-2-17) та Настасья Ковальова (гр. Д-1-17), акторами та декораторами являються студенти факультету 1-2-го курсів. Романтична, чарівна феєрія розповідає про історію кохання та його силу. Це надзвичайне музичне дійство вразило глядачів.

 

Тиждень Дизайну!

 

На завершення Тижня Дизайну 7 червня у Київському коледжі легкої промисловості відбувся підсумковий щорічний показ найкращих авторських колекцій моделей одягу та взуття студентів-дизайнерів ІІІ-ІV курсів. На творче свято за традицією були запрошені поважні гості та партнери нашого навчального закладу. На показі були успішно представлені більше 49 колекцій моделей в різних номінаціях. В кожній колекції, в кожній моделі автори проявили свої особисті почуття та вподобання, креативний підхід та індивідуальний погляд на сучасну моду й проблеми в суспільстві. Багато з них хто вперше, але яскраво заявили про своє місце в сучасній fashion-індустрії.

 

Тиждень Дизайну!

 

Тиждень Дизайну!

 

Тиждень Дизайну!

 

Тиждень Дизайну!

 

Тиждень Дизайну!

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий