13.02.14 День Св.Валентина гуртожиток » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
18-02-2014, 16:26 [category=2]

Всі новини

[/category]

13 лютого 2014 року у гуртожитку ККЛП панував піднесений настрій – студенти святкували День Св. Валентина. Цікаві легенди, дотепні відповіді до завдань та вікторин представили на огляд присутніх  учасники  команд. Безкомпромісне  журі у складі коменданта Чадченко Л.І., викладачів коледжу  Пономаренко Т. В., Кошлань О.В. оцінювало таланти та знання команд упродовж усієї боротьби. А представлено було чимало: звідки походить свято, де і як відзначають День закоханих, які дарунки і в яких країнах у цей день традиційно підносять коханим тощо. У результаті переможцями стали обидві команди, які набрали однакову кількість балів.

Після нагородження команд ведучі запросили всіх до танцю. Під аплодисменти студентів Олександр Ковалець (гр. Б-85) та Роман Жижка (гр. Вс-03) демонстрували неабиякі таланти з виконання брейку.

Руденко Анастасія (гр. Б-81) та Цимбалюк Роман (гр. Б-83) добре справились зі своїм завданням - роллю ведучих свята. Допомагали їм у підготовці та проведенні заходу члени культмасового сектору гуртожитку. 

Усім було весело, час збіг швидко, отже, вечір видався на славу!

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.