Ukraine Kyiv Fashion » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
4-02-2019, 16:08 [category=2]

Всі новини

[/category]

Ukraine Kyiv Fashion

 

Студенти та викладачі Київського коледжу легкої промисловості взяли участь у головному фешн-івенті - 36 міжнародному фестивалю моди Kyiv Fashion

 

    Kyiv Fashion проводиться двічі на рік – у вересні та лютому. За 15 років  існування  форум став головною очікуваною подією для усіх фахівців галузі. Фестиваль моди Kyiv Fashion надав прекрасну можливість побачити та проаналізувати розвиток легкої і текстильної промисловості на національному і міжнародному рівні.

 

Ukraine Kyiv Fashion

 

    В рамках Kyiv Fashion відбувся фінал конкурсу «Сузір'я Каштан», у якому взяли участь наші студенти Анастасія Клімова та Дарина Решетняк, яка отримала 3 місце в номінації «Святки». В показах відомих торгових марок та українських брендів також приймали участь студенти Коледжу - Станіслав Щерба та Ярослав Невідомий.

 

Ukraine Kyiv Fashion

 

Ukraine Kyiv Fashion

 

   На виставці Київський коледж легкої промисловості презентував всій стенд з роботами студентів та інформаційними буклетами щодо спеціальностей та авторських курсів, за якими навчаються студенти та всі бажаючі.

 

Ukraine Kyiv Fashion

 

   1-5 лютого у рамках UKRAINE FASHION WEEK на локації showroom глядачі побачили нову колекцію взуття  від бренда BOHDAN HONCHARENKO 

 

Ukraine Kyiv Fashion

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий