Leather and Shoes » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
25-01-2019, 15:07 [category=2]

Всі новини

[/category]

Leather and Shoes

 

Київський коледж легкої промисловості традиційно взяв участь у 37-й Міжнародній виставці «Leather and Shoes», яка відбулася у Міжнародному виставкому центрі

 

Подія зібрала кращих вітчизняних і закордонних виробників взуття, шкіргалантереї, хутра та фурнітури. У виставці взяли участь компанії з України, Великобританії, Італії, Німеччини, Туреччини, Франції, Білорусії, Греції, Молдови, Польщі, Угорщини, Чехії, Бразилії, Іспанії, Нідерландів, Сербії, Фінляндії тощо. У Виставці прийняло участь понад 630 учасників. Захід відвідали спеціалісти шкіряної, взуттєвої та хутряної галузі, торгові організації з України та країн, що зацікавлені в українському шкіряно-взуттєвому ринку. Експозиції було представлено у 3 павільйонах. За чотири дні виставку відвідало більше 7000 осіб.

 

Leather and Shoes

 

Студенти Київського коледжу легкої промисловості з метою набуття практичного досвіду з організації виставкового менеджменту у рамках вивчення дисциплін «Менеджмент», «Маркетинг»,  «Товарознавство», «Технологія галузі», «Організація виробництва» вже не перший рік активно працюють під час проведення виставки - у відділі реєстрації учасників, на стендах вітчизняних та закордонних виробників. Організатор виставки компанія «Артекспо-Україна» виказує студентам вдячність за професійну роботу, допомогу у підготовці та проведенні виставки.

 

 

Leather and Shoes

 

 

Leather and Shoes

 

 

 

Біля стенду Коледжу, який, зазвичай, зібрав багато відвідувачів, представники фірм-виробників активно спілкувалися з викладачами та студентами закладу, цікавилися співпрацею, адже саме наш Коледж випускає висококваліфікованих спеціалістів шкіряно-взуттєвої промисловості. Багато з них виказало бажанням запросити студентів на практику та роботу на підприємства взуттєвої галузі.

 

 

Leather and Shoes

 

 

 

Групи студентів Київського коледжу легкої промисловості разом з викладачами відвідали виставку, де ознайомилися з новаціями у виготовленні взуття та шкіргалантереї, поспілкувалися з безпосередньо виробниками, досліджували модні новинки, обирали місце проходження практики та працевлаштування.

 

 

Leather and Shoes

 

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий