З вірою у відродження України » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
22-11-2018, 14:19 [category=2]

Всі новини

[/category]

З вірою у відродження України

 

21 листопада у приміщенні Печерської районної в місті Києві Державної адміністрації відбувся концерт до Дня Гідності та Свободи, який був проведений за ініціативи заступника директора з навчально-виховної роботи ККЛП І. Якубовського

 

     Цього року виповнилося п’ять років з моменту початку Революції Гідності в Україні. Відсвяткувати знаменну дату у приміщенні Печерської РДА вирішили на  нараді представників навчальних закладів Печерського району м. Києва, яку було проведено з метою подальшої роботи у напрямку національно-патріотичного виховання серед студентів коледжів та інших навчальних закладів Печерського району.

    21 листопада в приміщенні Печерської РДА відбувся великий концерт за участю представників різних навчальних закладів Печерського району м. Києва. Наш Коледж представили такі талановиті студенти як: Дар’я Мухаметшін, Діана Довгошея, Ангеліна Сахарова, Анастасія Кирилюк, Софія Кроль, Анастасія Нагленко, Ольга Суха та Дар'я Галушка. Найбільшу кількість присутніх на концерті становили студенти Київського коледжу легкої промисловості.

Захід пройшов на високій патріотичній ноті і всі учасники концерту та глядачі покидали актову залу з вірою у відродження України, а найбільше в те, що наступить довгоочікуваний мир та спокій на нашій землі.

 

З вірою у відродження України

 

З вірою у відродження України

 

З вірою у відродження України

 

З вірою у відродження України

 

З вірою у відродження України

 

З вірою у відродження України

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий