LEATHER AND SHOES-2018 » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості
23-07-2018, 06:46 [category=2]

Всі новини

[/category]

LEATHER AND SHOES

 

17 - 20 липня Київський коледж легкої промисловості взяв участь у

36 Міжнародній спеціалізованій виставці  взуття, шкіри та хутра LEATHER AND SHOES

 

На виставці були широко представлені вітчизняні та зарубіжні виробники взуття, фурнітури і комплектуючих для шкіряно-взуттєвої промисловості, а також постачальники сировини, аксесуарів і іншої супутньої продукції, оптово-закупівельні організації. Зазвичай, організатором виставки - Артекспо Україна.

У виставці LEATHER AND SHOES взяли участь понад 600 компаній.

Країни учасники: Україна, Білорусь, Бразилія, Іспанія, Італія, Молдова, Німеччина, Польща, Румунія, Туреччина, Туркменістан і Чехія.

За чотири дні роботи виставки її відвідали більше 25 000 чоловік. Це фахівці шкіряної, взуттєвої і хутряної галузей, а також торговельні організації з України та країн, зацікавлених в українському шкіряно-взуттєвому ринку.

Загальна виставкова площа - понад 22 000 кв.м.

 

Студенти, викладачі Коледжу традиційно активно долучились до участі у заході. Частина студентів займалася реєстрацією відвідувачів. Цю роботу вони виконують не вперше і адміністрація Артекспо України з задоволенням запрошує наших студентів виконати цю відповідальну роботу. Деякі студенти гідно представляли наш заклад на стенді, спілкувалися з відвідувачами, а зацікавлених біля стенду збиралося немало, розповідали про Коледж та роздавали інформаційні буклети.

 

Студенти з захопленням приймають участь у подібних заходах, адже це дає змогу ознайомитися з новітніми досягненнями модельєрів і виробників взуття, аксесуарів, розглянути модні тенденції майбутнього сезону, показати свої знання та гідно представити Коледж.

 

 

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий