Менеджмент » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості

Менеджмент

Галузь знань «Менеджмент і адміністрування»

 

Спеціальність «Організація виробництва»

 

Кваліфікація: ОРГАНІЗАТОР ВИРОБНИЦТВА 

 

Термін навчання:

• 2 роки 6 місяців (11 кл.);

• 3 роки 6 місяців (9 кл.);

• 2 роки 10 місяців (заочна форма після 11 кл).

 

Ми готуємо висококваліфікованих спеціалістів для роботи на підприємствах виробничого та невиробничого напряму усіх форм власності.


Після закінчення коледжу молодший спеціаліст може працювати:

• референтом з основної діяльності;

• помічником керівника виробничого підрозділу,

• помічником керівника основного підрозділу,

• помічником керівника малого підприємства без апарату управління,  

• інспектором з контролю за виконанням доручень,

• інспектором з кадрів,

• організатором з персоналу,

• фахівцем в галузі управління, агентом з постачання, диспетчером.

 

Склад діяльності фахівця:

• розробка напрямів розвитку підприємств різних форм власності;

• планування матеріалів та сировини, трудових ресурсів;

• розробка планів виробничо-фінансової діяльності підприємства;

• організація підприємницької діяльності на підприємстві;  

• оперативне регулювання виробничої діяльності підприємства;

• організація збутової діяльності; організація роботи з кадрами;

• оперативний контроль процесу виробництва;

• контроль забезпечення виробництва необхідними засобами та предметами праці;

• робота з комп’ютерною технікою.Розроблені навчальні програми забезпечують підготовку професійних менеджерів, як для приватного бізнесу, так і для державного управління, надають можливість отримання ґрунтовних знань з менеджменту, фінансової та банківської систем, маркетингових досліджень, ділової етики, соціального управління та інших професійних дисциплін. Студенти оволодівають практичними навичками роботи з комп’ютером.

Такий підхід дозволяє виховати справжнього, сучасного керівника, який вміє самостійно та ефективно використовувати на практиці отриманні знання та навички, має творче конструктивне мислення та розвинуті інтелектуальні здібності.

Паралельно фахівець отримує робітничу професію “Оператор комп’ютерного набору”.

 

 _____________________________________

 

Творчій проект групи О-27

 

"Чому я обрав професію менеджер?!"

 

 

Своїми думками, щодо обраної професії діляться майбутні менеджери, студенти-першокурсники

 

 

 

 

 

 

«Великою мірою успіху є креативність, здатність до творчого рішення. Моя розвинена інтуїція є однією з причин, чому я  обрала професію менеджера»(Короткіх Є. О.)

  

 

 

 

 

 

 

«Я хотіла працювати в обслуговуючій сфері, тобто ресторанне, готельне або туристичне обслуговування.    Мама розповіла, що є ще одна професія, завдяки якій я також зможу бути керівником,  і це -  менеджер.»  (Бурлака Т. В.)

 

 

 

 

 

 


«Мені здається, що менеджер – це не просто професія. Це наче колективний образ різних професій.» (Стіхіна О. С.)

 

 

 

 

 

 

 

«Менеджер повинен уміти оточувати себе талановитими людьми і ефективно співпрацювати з ними, заохочувати їх до роботи. Я буду старатись для того, щоб дійсно стати «менеджером» з великої букви, в цьому мені допоможе мій коледж. В ньому створені всі умови для того, щоб я стала кваліфікованим спеціалістом, розумним робітником та талановитим керівником.» (Сарапин Д. С.)

 

 

 

 


   «Я поважаю людей, які люблять свою справу і беруться до неї з іскрою в очах.» (Яковенко О. О.)

 

 

 

 

     «Я хочу років через двадцять сказати, оглядаючись на своє життя: «Я не помилився у виборі          професії!» (Проскурка М. Н.)

 

 

 

 

 

 

 

 

  «Менеджер – це також сучасна професія, вона потребує знання іноземної мови математики. І це мені подобаєтьс.»    (Папуша І. М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

«Менеджер повинен володіти емпатійними почуттями, умінням поставити себе на місце іншого і пережити його стан. Золоте правило менеджера: «Турбуйся про своїх клієнтів і працівників, а ринок потурбується про тебе» Менеджер повинен бути компетентною і високо ерудованою людиною, володіти високим ступенем упевненості в собі, талантом стратегічного мислення, умінням надихати підлеглих на реалізацію ідеї.»  (Бобрик  Д. В.)

 

 

 

 

 «Мене зацікавило те, що професія менеджер надає перспективи кар’єрного росту та спонукає до безперервного  навчання, саморозвитку та самореалізації. Мені було б цікаво працювати на міжнародному ринку, з іноземними  партнерами, використовувати та вдосконалювати свої знання іноземних мов, економіки, права, управління. А  також, я  прагну навчатись в відомих бізнес-школах світу, як, наприклад, МВА SCHOOL.»

 (Гезей В. О.)

 

 

 

 

 

 

«На мою думку, менеджер це складна професія. Менеджер – це людина, яка має управляти, координувати, відповідати за певним напрямком діяльності. Менеджер має бути відповідальними, чесними, працьовитими, розумними. Менеджер забезпечує аналіз організаційних, економічних і соціальних питань. Я думаю, що маю деякі характерні риси.» (Святославова О. Є.) 

 

 

 

 

 

 «Менеджер виробляє знання, ідеї та інформацію. Менеджер людина публічна, яка повинна вміти спілкуватися з людьми і  переконати інших людей своїми твердженнями.» (Фесан А. М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

«Менеджер – це, в першу чергу, управлінець, керівник середньої ланки, який займається організацією роботи відділу і  що має в своєму підпорядкуванні персонал, яким необхідно управляти, тобто це фахівець з управління.» (Заєць Ю. М.)

 

 

 

 

 

 

 «В професії менеджера дуже позитивним є той факт, що менеджер потрібен в різних сферах:виробництво, фінанси,  кадри, маркетинг.» (Лящук А. П.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«На даний час я  переконана своєму виборі. Мені дуже подобається що, в цій професії треба думати, розмірковувати, приймати рішення, організовувати, планувати. А саме для мене цікаве  те, що професія менеджера передбачає роботу з людьми.» (Піщук О. Я.)

 

 

 

 

  «Можливо, хтось з вас подумав «гугл в допомогу», «гугл все знає і підкаже». Та це не так! Він не вирішує ваше  подальше життя, а тим паче ваш вибір.» (Сікач О. В.)

 

 

 

 

«Менеджмент може допомогти знайти хорошу роботу у будь-яких галузях, як на швейному виробництві, так і на продуктовому. Заохочувати людей до роботи і дружності між собою , уникати сварок в колективі – це все робота для менеджера.» (Стужний О. С.)