Будинок моди » ККЛП - Київський коледж легкої промисловості

Будинок моди

  Студентський Будинок Моди:

  - Художня рада;
  - креативна лабораторія;
  - модельна агенція;
  - fashion-фотостудія;
  - костюмерна.

 

Студентський Будинок Моди займається творчою роботою зі студентами коледжу. Саме тут, у креативній лабораторії, іде плідна праця по розробці ескізів та виготовленню швейних і взуттєвих колекцій, відбуваються постановки дефіле та оформлення творчих виставок. У підпорядкуванні Студентського Будинку Моди знаходиться модельна агенція коледжу, у базі якої - дані про студентів-манекенниць та аудіопідбірка для організації показів моделей. Костюмерна зберігає колекції одягу та взуття, а fashion-фотостудія створює портфоліо та каталоги.

Вирішальне слово в роботі Студентського Будинку Моди має Художня рада під головуванням директора коледжу. 

Студентський Будинок Моди активно займається організацією участі в основних освітянських виставках-презентаціях, на яких представляють себе як українські, так і зарубіжні навчальні заклади освіти різних рівнів акредитації.

 

____________________________

 

Присвячено героям

 

Студентський Будинок Моди прийняв участь в урочистому заході присвяченому 100-річчю  створення Легіону Українських січових Стрільців.

 

На семінарі  наши студенти представили  дві колекції. Їх роботи були присвячені  героям України, які захищають нашу Батьківщину.
Студентка швейного відділення Ганна Бараннік назвала свою колекцію сучасного одягу "Бойова готовність",  в якій  оспівує силу духу та волю до перемоги.
 

 

    Карина Холостенко, студентка відділення дизайну, присвятила колекцію "Яногли-Охоронці" хлопцям та дівчатам з Небесної сотні, які відстояли Революцію гідності та віддали за нас своє життя. Герої не вмирають, доки жива пам'ять про них! Пишаймося, що ми українці!

 

_____________________________

 

Свято мистецтва та благодійності

 

В Українському домі пройшла  одна з найбільших благодійних акцій на підтримку сімей, чиї рідні загинули на сходi України.

 

 22 жовтня в Українському Домі відбулось  урочисте відкриття благодійного фонду Янiни Шевченко «Серце Миру», за підтримки міжнародного фонду «Український Дім» та «Мiжнародної Дипломатичної Ради в Україні». В рамках заходу відбулася благодійна художня виставка, на яку був запрошений ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості». Експозицію  до цієї виставки підготувала завідуюча Дослідно-виробночого центру Коледжу Ольга Філоненко, майстри виробничого навчання Світлана Оніщенко та Людмила Хоптинська.

«Коледж легкої промисловості» представив стенд народної вишивки багатьох етнорегіонів України та ляльки ручної роботи. 

 

 

 

     Українські дизайнери показали  попурі з  колекцій "Національного волонтерського проекту дизайнерів FASHION GLOBUS UKRAIN», пiд керiвництвом Голди Вiноградської. З гордістю відзначаємо, що в показі взяла участь і колекція студентки нашого Коледжу Олександри Федюшкіної.

 

  

Виставку відвідали представники посольств, культурної, промислової та політичної еліти. Також, акцію підтримали дипломатичні представництва іноземних країн.

       Посол Грузії Михійло Уклєба та посол Білорусії Валентин Величко.

 

  

Посол Молдавії  Иона Стевіле

 

  

Палестинський художник Джамаль Бодван та представник Палестинського посольства

 

 

 На відкритті був присутній міністр культури України Євген Ніщук

 

 

     В рамках проекту відбулася    художня  благодійна  виставка-продаж, в якій взяли  участь: Микола Зноба (скульптура), Юрiй Вакуленко,  Дар'я Марченко,  Джамаль  Бодван, Анастасія Крайнєва,  Олексiй Iванюк,  Наталiя Корф,  Валерiя Тарасенко, Наталi Насiбулiна, Наталiя Богачкова (керамiка), Янiна Шевченко та Уляна Балан. Зібрані фондом кошти будуть передані сім'ям загиблих на Сході.

 

 

    Вперше в Україні пройшла  презентація  миротворчого  міжнародного проекту  «Heart of the Peace». Над полотном (4,20х3,20 м.) протягом тижня працювали художники з усього світу. Картина, яку представляє «Група миру»,  закликає поєднати зусилля людей, незалежно від віросповідання, за для підтримки миру та безпеки в усьому світі.

 

 

Дякуємо за запрошення організатора проекту Голову Департаменту культури інтернаціонального Дипломатичного Клубу України та художницю Дарину Марченко.

 

      Світлини від фотографа Коледжу Людмили Лазорик.

    __________________________________ 

      4 жовтня 2014 року в “Київському коледжі легкої промисловості» відбувся День зустрічі випускників. У привітанні гостей взяв участь Студентський Будинок Моди. Школа моделей коледжу продемонструвала образи, вже визнані глядачами які створені для колекцій взуття «Кавовий Львів» та «Крила часу».

 Макарська Анастасія - колекція "Кавовий Львів"

 

 Бишовець Тетяна - колекція "Крила часу"

 

       Також були представлені  нові колекції одягу студентів відділення дизайну, які повернулись з конкурсу «Битва модельєрів» - «Завжди в моді» та «Янголи-охоронці».

 


 Терещенко Дарина - колекція "Завжди в моді"

 

 

 Холостенко Карина - колекція "Янголи-охоронці"

 

    Велику зацікавленість викликали колекції створені студентам и швейного відділення «Приховані почуття» та «Заграва».

 

 Сергієнко Анастасія - колекція "Приховані почуття"

 

Федюшкіна Олександра - колекція "Заграва"

 __________________________________ 

Поєдинок на подіумі

25 вересня 2014 року у місті Львові в рамках щорічної XXI Всеукраїнської  ювілейної виставки-ярмарку «Стиль» відбувся IV Конкурс студентів-дизайнерів одягу «Битва модельєрів».

Заходи конкурсу спрямовані на підвищення професійного та творчого рівня майбутніх фахівців сфери краси та дизайну  із різних регіонів України.

Організаторами традиційно виступили ПрАТ «Гал-ЕКСПО» та Львівський коледж легкої промисловості КНУТД за підтримки Департаменту освіти та науки ЛОДА та Львівської міської ради. Організатори конкурсів: ПРАТ «Гал–ЕКСПО» та Львівський коледж легкої промисловості

Конкурс урочисто відкрили ведучі – Оксана Ходань, заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи Львівського коледжу легкої промисловості та Любомир Олексін, керівник модельної агенції «Восьме небо». Оксана Ходань відзначила, що мета проекту полягає у підтримці молоді, адже вони – майбутнє України. «Ми повинні любити Україну красивими справами, натхненням, мистецтвом. Зараз, коли в Україні така біда, то сучасна молодь, творчі люди можуть боротись  своїми здобутками та професіоналізмом. І це  дуже важливо – підтримати студента, подарувати йому крила.», – зазначала вона.

Оцінювало роботу молодих дизайнерів компетентне журі у складі заступника директора департаменту освіти і науки  Львівської обласної державної адміністрації Р. Бабія; дизайнера І. Коваль; організатора Lviv Fashion Week та дизайнера У. Громич; президента ПрАТ «Гал-ЕКСПО» Г. Кройчика; представника компанії «Веллтекс»  в Україні Т.Коваль та голови журі – представника модного клубу «Моя ЛІНіЯ» І. Іванишин.

Півфінал «Битви модельєрів» традиційно проходив за двома номінаціями: «Етно стиль» та «Модний образ». Кількість одиниць у колекціях – 5 – 7 шт. У поєдинку на подіумі зустрілися 28 молодих та креативних дизайнерів зі Львова, Тернополя, Києва та Одеси.  Честь Коледжу цього року захищали студенти IV курсу гр. Шк-21. Номінацію «Етно стиль» своєю колекцією «Духовні скарби слов’янських народів» відкрила Ілона Вінтоняк.

Також в конкурсі взяла участь Дарина Терещенко з яскравою колекцією «Завжди в моді».


 А Денис Родіонов представив  роботу «Символи Сходу».

 

В номінації «Модний образ» свої роботи представили Віра Василик та Оксана Мануілова – колекція «Темрява душі»

  Денис Родіонов представив на розсуд журі свою другу колекцію «Табу». 

 Завершила показ робот Коледжу Карина Холостенко з колекцією «Янголи-охоронці».

Всі наші студенти гідно представили  Коледж та отримали Дипломи за участь у IV Всеукраїнському конкурсі студентів-дизайнерів одягу.

 

Після конкурсу наші студенти разом з керівником СБМ О.Бабенчик прогулялися вузькими вуличками міста Лева, відвідала багато архітектурних пам’яток, музей майстра Пінзеля та художню галерею. Старовинна атмосфера міста надихнула  на нові творчі пошуки.  Дякуємо, Львів!   

_______________________________

   

13 вересня 2014 року ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості» взяв активну участь у фестивалі «День краси на ВДНГ», який відбувся на території Національного комплексу «Експоцентр України».

 

 

Коледж представив стенд з творчими роботами студентів, на якому були презентовані дизайнерські розробки взуття та головних уборів, реконструйовані автентичні українські рушники та народні костюми, виконані студентами відділення дизайну. 

Велику програму дефіле організував Студентський Будинок Моди нашого коледжу. Були представлені тринадцять колекцій взуття та одягу різних стилів: як студентів, що навчаються, так і дипломні роботи випускників. Більшість із презентованих колекцій у свій час брали участь та здобували перемоги у різноманітних конкурсах молодих дизайнерів: «Shoes-style», «Дыхание весны», «Битва модельєрів», «Печерські каштани», «Калинове намисто».

 

 "Animal tresh", Гончаренко Богдан, гр. Вк-66

 "Ukrainin dalite", Озима Марина, гр.Шк-20

 "Духовні скарби слов'янських народів", Вінтоняк Ілона, гр.Шк-21

 "Завжди в моді", Терещенко Дарина, гр. Шк-21

 "Кавовий Львів", Макарська Анастасія, гр. Вк-66

 "Казковий імпресіонізм", Погорєлова Ірина, гр.Шк-20

 "Квітка кохання", Червонюк Юлія, гр. Шк-17

 "Класичний подих", Озима Марина, гр. Шк-20

 "Королівна ночі", Плавнева Діана, гр.Шк-20

 "Крайслер", Горецька Надія Вк-66

 "Крила часу", Бишовець Тетяна, гр. Вк-66

 "Павутиння", Мельникова Юлія, гр.Шк-20

 "Табу", Родіонов Денис, гр.Шк-21

 

За активну участь студентів ДВНЗ «ККЛП» у фестивалі «День краси на ВДНГ» директору коледжу Щуцькій Ганні Володимирівні був вручений диплом.

 

 

______________________________

 

     01 вересня 2014 року Студентський Будинок Моди взяв участь у святковому заході "Посвята в першокурсники". Терещенко Дарина, студентка групи Шк-21 відділення дизайну представила колекцію "Завжди в моді".

 

 

______________________________

 

Студентський Будинок Моди презентував стенд коледжу на виставці «Сучасна освіта України – 2013», «Освіта та кар’єра», «Освіта за кордоном», «Інноватика в освіті». 

 

 

     Такі виставки сприяють новим знайомствам, домовленостям та зв’язкам між різними організаціями та навчальними закладами. Так, з’явилися цікаві пропозиції від кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного інституту та від Державного історико-культурного заповідника "Трипільська культура" про творчу співпрацю. Відбулося знайомство з ексклюзивними представниками Лондонського університету мистецтв - освітньою групою «ДонСтрім».

 

 

      Cтуденти коледжу відвідали цікавий експериментальний майстер-клас за сприянням Лондонського університету мистецтв, що проходив у приміщенні комплексу «Мистецький арсенал» 27 листопада 2011 року за темою «Візуалізація звуків. Чути, але не бачити». Майстер-клас проводила Кетрін Джонсон, яка є екзаменатором приймальної комісії Лондонського  університету мистецтв, лідером курсу Лондонського коледжу комунікацій. Метою майстер-класу було продемонструвати різні методи візуалізації своєї творчої думки, навчитися спонтанно та експериментально приймати рішення, розкривати свою творчу підсвідомість, пропускати звуки через себе та візуалізувати свої емоції.

 

 

    

                                                 

    21 січня 2014 року студентка групи Вк-66 Горецька Надія представила свою колекцією «Крайслер» на Міжнародній спеціалізованій виставці взуття, шкіри та хутра «Leather and Shoes».

 

 

                                                 

     П’ята  Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти -2014» проходила з 18 по 20 березня у приміщенні МВЦ «КиївЕкспоПлаза».  Організаторами виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук та компанія «Виставковий світ».

Студентський Будинок Моди гідно презентував наш коледж, який вже вкотре представляє себе на Міжнародних освітянських виставках. На стенді були представлені як методичні розробки, так і творчі практичні роботи студентів, виконані в народних традиціях. 

 

 

     Сукні для дівчат, які представляли наш коледж, були виготовлені в Студентському Будинку Моди студенткою ІV курсу групи Шк-20 Озимою Мариною. 

 

     Метою участі навчального закладу завжди є наші пропозиції потенційним абітурієнтам та їх батькам, педагогам, директорам шкіл України, ознайомлення  з умовами прийому в коледж, досвідом теоретичної підготовки та практичної роботи, перспективами.

 

                                              

     Традиційно, у першу суботу квітня ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості» відкрив двері всім бажаючим познайомитись з нашим життям. Під час урочистої частини Дня відкритих дверей відбувся прем’єрний показ колекцій студентів-дизайнерів одягу групи Шк-21 II курсу. Колекції були створені в Студентському Будинку Моди коледжу.

 

 Терещенко Дарина – «Старе забуте нове»  

 

     Пишна та велична епоха короля Людовіка XIV та його фавориток! Доба мережива, шовку та золота перевтілилась у цій колекції в сучасний одяг романтичного стилю для молодих та впевнених жінок.

 

 Ткачук Тетяна – «Шекспіріада» 

 

      Багато людей захоплюються вічними темами, сюжетами, поезією та харизмою героїв Шекспіра. На створення цієї колекції вплинули шекспірівські жіночі образи – тендітні, вишукані, рішучі, сильні – чим не сучасна жінка? І всі ці риси підкреслюють трансформовані авангардні форми, створені на основі історичних костюмів.

 

 Мануілова Оксана та Василик Віра – «Темрява душі»

  

      Кожна людина має свої секрети, негативні сторони характеру, які намагається приховати від оточуючих. Ця колекція намагається розкрити приховану сутність формами одягу та характером матеріалів, зазирнути у найтемніші куточки людської душі.

 

 Родіонов Денис – «Табу» 

 

      У наш час люди знаходяться в неволі від власних думок, бажань, вчинків, нав’язаних тенденцій. Деякі вважають себе абсолютно вільними, але вони навіть не розуміють, що ув’язнені в цьому суспільстві, не бачать, що їх позбавляють права вибору. Більшість робить вигляд, що все нормально, продовжує жити звичним для них життям, не помічаючи цього страшного ув’язнення душі людини.   

 

 Вінтоняк Ілона – «Духовні скарби слов`янських народів»  

 

      З глибини та темряви сторіч виходить до нас культура слов`янських народів, колискою яких була українська земля – Київ. Саме тут сформувалась мова, писемність, зміцніла  скарбниця творчості слов`ян. Акцентом колекції обрана архітектура культових споруд братніх народів.

 

      Також представили свої роботи і студенти-дизайнери взуття групи Вк-66 IV курсу, доповнені костюмами, виготовленими в Студентському Будинку Моди.

 

 Макарська Анастасія, гр. Вк-66, – « Кавовий Львів»  

       

Вишукані собори, тихі провулки, затишні кафе та аромат кави, який огортає тебе ніжно і лагідно… І хочеться прогулятись цими вуличками, мрійливо відпочити в старій кав’ярні, відчути дух життя старовинного європейського міста… 

 

 Озима Марина (одяг), гр. Шк-20, та Бєлік Юлія (взуття), гр. Вк-66, – «Панночка»

 

      Немає нічого більш вічного, ніж національні традиції! Вони характеризують народ, вони впливають на його розвиток, вони є невичерпним джерелом натхнення для створення майбутнього. Саме український традиційний одяг узятий за основу цієї колекції. Форми, символіка, оздоблення опрацьовані в сучасні форми одягу та взуття.

 

 ___________________________________

 

       Студентський Будинок Моди активно брав участь в XIV Міжнародному конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «ПЕЧЕРСЬКІ КАШТАНИ - 2014»

У конкурсі одягу наші студенти заявили про себе у всіх номінаціях із власними колекціями, розробленими й виготовленими в Студентському Будинку Моди.

 

«PRET-A-PORTER»  – Мануілова Оксана і Василик Віра, Терещенко Дарина (група Шк-21); Озима Марина (група Шк-20);

«PRET-A-PORTER DE LUX» – Бриж Марина (група Шк-21);

«FOLK» – Озима Марина (група Шк-20); Вінтоняк Ілона (група Шк-21).

«PRO-ART»  – Ткачук Тетяна (група Шк-21); Хачатрян Аліна (група Шк-20).

 

     Образи для конкурсу взуття та аксесуарів розробили в Студентському Будинку Моди студенти групи Вк-66 Бишовець Тетяна, Макарська Анастасія, Тукало Наталія.

     У конкурсі одягу Хачатрян Аліна отримала ІІ місце з колекцією «Механічна лялька» (номінація «PRO-ART»).

 

 

        У конкурсі взуття та аксесуарів Бишовець Тетяна здобула І місце з колекцією «Крила часу» (номінація «PRO-ART»), а Макарська Анастасія посіла ІІІ місце з колекцією «Кавовий Львів» (номінація «CUTURE»).

 

 

 

_______________________________

 

17 грудня 2013 року студенти ДВНЗ «Київський коледж легкої промисловості» активно проявили себе у XI Міжвузівському конкурсі молодих дизайнерів одного образу та декору «Сузір`я Каштан» Київського національного університету технологій та дизайну.

Студенти коледжу взяли участь майже в усіх запропонованих номінаціях

«Новорічний декор» (студенти групи Шк-22): 

Загородня Ганна – «Новорічна красуня;

Кощавка Іван –  «Надзвичайна ялинка»; 

Сердюк Валерія – «Сніговик-чарівник»;

Гусева Вікторія – «Чарівний кіт»; 

Міщук Анастасія – лялька «Новорічна фея»;

Малиневська Ольга – «Казкові балерини»; 

Оселедько Ганна – «Золоте мерехтіння»;

Дяченко Ірина – «Різдвяна кулька»;

Болдонова Надія – «Чарівний котик».

 

«Взуттєве монпасьє» (студенти групи Вк-66): 

 

 Макарська Анастасія – «Аккалада – посвята в лицарі»

 

 Макарська Анастасія – «Кавова ностальгія»

 

 Бишовець Тетяна – «Крила часу»

 

 Жабуровська Поліна – «Подих минулого»

 

 Бєлік Юлія – «Панночка-Подоляночка»

 

Федоренко Наталія – «Комірці»

«Новорічний бал» (студенти груп Шк-20 та Ш-26):

 Сокур Анастасія – «Dark moon»

 

 Чужба Надія – «Снігова королева»

 

 Сергієнко Анастасія – «Окрилена мить»

 

Озима Марина – «Цар-птах»

 

У номінації «Маскарад» сертифікат на безкоштовну участь у Міжнародному конкурсі молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани» отримала Вдовенко Ольга  з образом «Пілігрим»

 

Вітаємо з II місцем у номінації "Маскарад" Хачатрян Аліну з образом «Механічна лялька»

 

 

 __________________________________